LİMANLI LOJİSTİK  OLARAK YALIN, HIZLI VE  YENİLİKÇİYİZ..”

 

    Lojistik; stratejik bir rekabet aracıdır. Lojistik başarı şirketlerin ve Ülkelerin yerel ve küresel ekonomideki yerini ve geleceğini belirler. Lojistik başarı iyi bir işletme ile mümkündür. Bize göre İyi bir işletme hem rekabette başarılı, hem de iyilikleri beraberinde getiren bir güç olmalıdır. Bu gerekliliği de Tüm Limanlı Ekibi bilmektedir.

      Limanlı Lojistik olarak tüm süreçlerimizde verimliliği ve müşterilerimizin kârlılığını artırma faaliyetlerimiz, herzaman önceliklerimiz arasında olacaktır. Müşterilerimizin ve Türkiye ekonomisinin beklentilerini karşılayabilecek düzeyde bir performansa ulaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize entegre lojistik çözümler sunmak, kaynaklarımızı verimli ve etkin kullanmak ve paydaşlarımıza olan sorumluluklarımızı yerine getirmek gibi de çok önemli bir      misyona sahibiz.

      Limanlı Lojistik; Müşteri gereksinimlerini karşılamak için sürekli olarak evrim geçirmektedir.Bizimle  çalışırsanız, deneyimi, vizyonu ve tutkusu olan bir ekip ile çalışmış olacaksınız. Biz yalın bir çalışma kültürüne sahibiz, müşteri sorunları ve ihtiyaçlarını tahminlemek  için çalışanlarımız; donanımlı güçlü bireylerden oluşmaktadır. Bizimle çalışmak kolaydır; açık, dürüst, duyarlı ve üst düzey karar vericiler için hız demektir.

          Türkiye'den geçecek Avrupa ile Asya arasında yaklaşık 75 milyar $ taşımacılık hacmi var. Türkiye'de burada en mantıklı konumdadır. Bu mantık ülkemizi bir tedarik zinciri Ülkesi yapar. Allah “ vergisi, kıskanılacak coğrafi konumuyla'da bu tedarik zinciri ülkesinin şimdiki zamanda ve uzak zamanlarda Dünyanın lojistik yıldızı olduğu bilincindeyiz. Bu büyük fotoğrafın bir parçası olmaktan tabi olarak gururluyuz ve Limanlı Lojistik olarak Türkiye Cumhuriyetin'de kamu değeri taşımaya devam edeceğiz..

     Sahip olduğumuz güçlü yapımızı sağlayan; Hissedarlarımıza, Yönetimimize,Tüm çalışanlarımıza iş ortaklarımıza  ve sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

Saygılarımla,
 

Ahmet KOÇ/Genel Müdür